امامزاده علی عباس و شاهزاده محمد

امامزاده علی عباس و سید محمد بادرود

توفیقی شد شروع سال نو1398 را در امامزاده علی عباس شهربادرود از توابع نطنز ما بین اصفهان و کاشان باشیم، این دو امامزاده (در یک مکان دو امامزاده دفن شده است) در ایام عید مسافرانی زیاد را با خود به همراه دارد.

اطراف این امامزاده به صورت دو طبقه اتاقهای ساخته شده است که 12 متری و 18 متری و سوئیت هستند و مسافران عید را اسکان میدهند، برای ادمهای مثل من که اولین بار به این مکان وارد میشوند واقعا جایی زیبا و خوبی هست.

گویشها متفاوت از شهرهای متفاوت خونه های در کنار هم بازی های متفاوتی که کودکان دارند، نمازهای جماعت در هر سه وعده و داشتن درمانگاه و حمام عمومی و اشپزخانه و نانوایی و بازارچه کوچک برای خرید های ضروری البته عمده را باید به خود شهر بادرود رفت و همچنین داشتن انباری که همه وسائل یک خانه در خود دارد ظروف و ... را که شما میتوانید به عنوان امانت بگیرید و دیگر برای مسافرت وسائل اضافه همراه نبرید و اینجا استفاده کنید.

مخصوصا حضور روحانیون و طلاب و مبلغان بومی و اعزامی از قم در غرفه خیمه معرفت و داشتن برنامه های متنوع برای کودکان و نوجوانان و خانواده ها و مشاوره و پاسخگویی به سوالات دینی از زیبای های این امامزاده است.

و مدیریت خوبی صورت گرفته که زائران بتوانند از همه امکانات استفاده کنند.

و کراماتی هم برای این امامزاده نقل میکنند، خاطرات خوبی برای ما در این امامزاده واجب التعظیم رقم میخورد و خدا را شاکریم که چنین توفیقی شامل حال ما شده است.

و اولین جمعه سال هم نماز جمعه شهر بادرود در حیات امامزاده برگذار شد که حضورمردم خوب و چشمگیر بود.

 

موضوع: 

افزودن دیدگاه جدید